مهروان رود "||رودخانه نکا"|| معروف به "||مهروان رود"|| واقع در اعماق جنگل های کمیشان
مسجد كميشان مسجد در حال احداث روستاي كميشان
چشمه دره چشمه دره در اعماق جنگل كميشان
امامزاده غريب امام امامزاده غريب امام روستاي كميشان
قلعه دوك مناطق تاريخي قلعه دوك و قبرستان گبريها
شهداء كميشان يادگاران 8 سال دفاع مقدس روستاي كميشان
مجتمع ثامن الائمه كميشان مجتمع آموزشي پرورشي ثامن الائمه روستاي كميشان
باغ قاسمي باغ قاسمي از نقاط ديدني روستاي كميشان
غار كميشان غار تاريخي و 7000 ساله كميشان
نقشه هوائي كميشان كميشان از نگاه ماهواره
بهار و پائيز كميشان پائيز و بهار در كميشان
موقعیت فعلی : پایگاه اطلاع رسانی روستای کمیشان / اخبار
امروز چهار شنبه بیست و ششم تیر ماه 1398 برابر با چهاردهم ذی القعده 1440 هجری قمری   و هفدهم جولای 2019 میلادی ساعت 09:04           بهشت طبرستان است اينجا *** كهن مهد دليران است اينجا *** حريم با صفاي مهروان رود *** بيا جانا ، كميشان است اينجا ...

اخبار مرتبط به موضوع

آغاز بكار طرح زيرگذر روستاي كميشان در آينده اي بسيار نزديك
آغاز بكار طرح زيرگذر روستاي كميشان در آينده اي بسيار نزديك تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1391 || 10:21:16
نمایش : 2377
نظرات : 1
آغاز بكار طرح زيرگذر روستاي كميشان در آينده اي بسيار نزديك
سوم خرداد روز تعين شده براي افتتاح

كميشان - سرويس اخبار عمومي

               بعد از وقفه های کوتاه و بلند مدت در احداث پل زیرگذر کمیشان ، مدتی ست که با تزریق بودجه و رفع مشکلات جانبی ، این طرح با سرعت در حال اجرا ست .

کمیشان

 

          آنگونه که از شواهد امر میشد پی برد این نکته بود که مسئولان در تلاشند هر چه سریعتر این زیرگذر به مرحله بهره برداری برسد و هنگامیکه با عنایت همولایتی حمید نظری کمیشانی ، مدیر کل تلفیق بودجه وزارت راه و شهرسازی ، خبر زیر بدستمان رسید ، تائیدی شد بر صحت گمانه زنی ها.


بهره برداري از سه زيرگذر درسطح محورهاي ارتباطي مازندران

       معاون راهسازي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از بهره برداري عمليات اجرايي سه زيرگذر در سطح محورهاي استان در آينده اي بس نزديك خبرداد و افزود: همزمان با سالروز آزاد سازي خرمشهر سه زيرگذر كميشان ، قلعه سر و محور فرودگاه به بهره برداري مي رسند. 

         به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس علي اكبر ييلاقي معاون راهسازي اين اداره كل ضمن اعلام اين خبر افزود : يكي از اهداف مهم و اجرايي اين اداره كل در سطح محورهاي ارتباطي مازندران ايمن سازي و افزايش ضريب ايمني محورها است. وي در ادامه افزود : از اين رو در راستاي مصوبات دور دوم رياست محترم جمهور مبني بر احداث ۲۰ زيرگذر در سطح محورهاي استان اين اداره كل اقدامات گسترده و درخور توجه را در دستور كار خود قرار داد.

           مهندس ييلاقي در ادامه به عمليات اجرايي زيرگذرهاي كميشان ، قلعه سر در محور نكاء _ بهشهر اشاره و تصريح كرد: عمليات اجرايي دو زيرگذر مذكور به همراه زيرگذر محور فرودگاه با پيشرفت فيزيكي قابل قبولي در حال اجرا بوده كه اميد است با اين روند شاهد بهره داري نهايي آنها همزمان با سالروز آزاد سازي خرمشهر باشيم. معاون راهسازي اين اداره كل اعتبار اجرايي پروژه هاي مذكور را مبلغي بالغ بر ۴۰ ميليارد ريال عنوان وتصريح كرد : در حال حاضر عمليات اجرايي شش زيرگذر ديگر با هدف افزايش ضريب ايمني در سطح محورهاي ارتباطي استان توسط اين اداره كل در دست اجرا است.


            این خبر خوش را به فال نیک گرفته ، امیدواریم در موعد مقرر عینیت یابد . اما بسیار امیدواریم این افتتاح فقط جنبه تشریفاتی و تبلیغاتی نداشته و جهت عملی شدن وعده و افتتاح برای بزرگداشت روزی خاص در موعد مقرر ، کار به صورت غیر اصولی به پایان نرسد تا در آینده مشکلات آن گریبانگیر اهالی شود .

         آنچه برای اهالی روستا و بخصوص رانندگان مهم است داشتن پل زیرگذری اصولی و استاندارد و عاری از هرگونه مشکل می باشد که امیدواریم به همین گونه در تاریخ فوق به بهره برداری برسد .

کمیشان

کمیشان

کمیشان

کمیشان

کمیشان

 

اخبار مرتبط :

متن کامل خبر به نقل از سايت اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران

پس از مدتها وقفه ، اجراي مرحله دوم طرح زير گذر روستاي كميشان آغاز شد ...نظرات :
تحليل روز :

زير گذر كميشان راه اصلي ترانزيتي كميشان خواهد شد (درآينده نزديك)


ارسال نظر :
نام ، نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :