مهروان رود "||رودخانه نکا"|| معروف به "||مهروان رود"|| واقع در اعماق جنگل های کمیشان
مسجد كميشان مسجد در حال احداث روستاي كميشان
چشمه دره چشمه دره در اعماق جنگل كميشان
امامزاده غريب امام امامزاده غريب امام روستاي كميشان
قلعه دوك مناطق تاريخي قلعه دوك و قبرستان گبريها
شهداء كميشان يادگاران 8 سال دفاع مقدس روستاي كميشان
مجتمع ثامن الائمه كميشان مجتمع آموزشي پرورشي ثامن الائمه روستاي كميشان
باغ قاسمي باغ قاسمي از نقاط ديدني روستاي كميشان
غار كميشان غار تاريخي و 7000 ساله كميشان
نقشه هوائي كميشان كميشان از نگاه ماهواره
بهار و پائيز كميشان پائيز و بهار در كميشان
موقعیت فعلی : پایگاه اطلاع رسانی روستای کمیشان / اخبار
امروز جمعه یکم آذر ماه 1398 برابر با بیست و چهارم ربیع الاول 1441 هجری قمری   و بیست و دوم نوامبر 2019 میلادی ساعت 00:35           بهشت طبرستان است اينجا *** كهن مهد دليران است اينجا *** حريم با صفاي مهروان رود *** بيا جانا ، كميشان است اينجا ...

اخبار مرتبط به موضوع

آسیب دیدگی سه تن از همولایتی های عزیز در دو حادثه رانندگی
آسیب دیدگی سه تن از همولایتی های عزیز در دو حادثه رانندگی تاریخ انتشار : دوشنبه 16 مرداد 1391 || 23:36:38
نمایش : 2146
نظرات : 0
آسیب دیدگی سه تن از همولایتی های عزیز در دو حادثه رانندگی
بی احتیاطی و سرعت زیاد عامل اصلی این حوادث

کمیشان - سرویس اخبار عمومی

       در دو حادثه جداگانه در شهر نکا که خوشبختانه تلافات جانی در پی نداشت ، سه تن از همولایتی های جوانمان بشدت آسیب دیده و راهی بیمارستان شده و تحت درمان قرار دارند  .

          بنا به گزارشات واصله در حادثه اول که در محوطه کارخانه سیمان نکا اتفاق افتاد ، مقارن ظهر امروز همولایتی محمد قاسمی کمیشانی فرزند حاج رمضان ، سوار بر موتور در حال تردد در محوطه پارکینگ کامیونها بود که بعلت از دست دادن کنترل به یکی از کامیونهای پارک شده برخورد کرد و بشدت از ناحیه سر آسیب دید که بلافاصله به بیمارستان اما حسین نکا انتقال و از آنجا به بیمارستان امام ساری اعزام شد و در بخش مراقبتهای ویژه تحت درمان قرار گرفت . طبق آخرین اخبار واصله این همولایتی عزیز حالت نیمه بیهوشی را سپری میکند و پزشکان منتظر دریافت عکسها و سایر آزمایشهای مربوطه هستند تا به ادامه درمان بپردازند .

تصادف محمد قاسمی کمیشانی       

             در حادثه دوم که عصر امروز و دقایقی مانده به اذان مغرب و در منتهی الیه شرقی کمربندی نکا ،  در محل احداث پل نیمه تمام کمربندی اتفاق افتاد یکدستگاه پراید به رانندگی سعید نظری کمیشانی فرزند عمو عقیل و سرنشینی احمد دادگر کمیشانی فرزند عمو رمضان ، بعلت سرعت زیاد و عدم کنترل در ایجاد مانع توسط خودروی دیگر ، به کامیون پارک شده کنار جاده برخورد کرد و این دو همولایتی عزیز بشدت آسیب دیدند که پس از حضور اورژانس به بیمارستان اما حسین نکا انتقال یافتند و معالجات اولیه آغاز شد . اما بدلیل شدت جراحات وارده احمد دادگر جهت ادامه درمان به ساری و بیمارستان امام اعزام شد .

          بر اساس آخرین اخبار و گزارشات ، سعید نظری که از نظر داخلی و دستها بشدت آسیب دیده بود تحت عمل جراحی قرار گرفته و هم اکنون در بیمارستان امام حسین نکا بستری می باشد . احمد دادگر نیز که جراحاتی درناحیه صورت و گردن داشت پس از انجام معالجات اولیه در بیمارستان امام ساری جهت ادامه درمان در حال انتقال به بیمارستان بوعلی ساری می باشد . 

احمد دادگر کمیشانی      سعید نظری کمیشانی

احمد دادگر کمیشانی                                                                   سعید نظری کمیشانی

          ضمن اینکه از درگاه باریتعالی برای این عزیزان شفای عاجل و بهبودی کامل و بازگشت به کانون گرم خانواده هایشان را آرزومندیم ، امید آن داریم در آینده با رعایت کامل مقررات و قوانین راهنمائی و رانندگی از سوی همولایتی های راننده ،‌دیگر شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم ...     نظرات :
ارسال نظر :
نام ، نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :